Designové sauny pro interiéry a exteriéry

Pravidelné návštěvy sauny výrazně sníží riziko onemocnění. Je pravdou, že veřejné saunování nemusí vyhovovat úplně všem lidem, proto si lze nechat udělat domácí saunu. Zkušený český výrobce vám navíc vyrobí originální designové skvosty, které udělají váš interiér jedinečným.

Originalita doma i venku

Mnoho lidí již zaznamenalo, že do domácností hojně míří infrasauny v různém provedení. Jedná se o infračervené prohřívací kabiny, které výborně prohřejí svaly, klouby a pokožku během teplot do šedesáti stupňů Celsia. Lze si však také dopřát finské sauny, venkovní, kombinované nebo parní lázně. Tradiční český výrobce disponuje zaměstnanci, kteří vždy naleznou řešení pro nejrůznější prostory. Vaše sauna může vypadat naprosto jedinečně a zcela se odlišovat od jiných druhů, protože vám ji zhotoví na míru, na základě vašich požadavků a přání. Nejlepší designéři se ujmou návrhů, přičemž vy vše předem uvidíte díky 3D vizualizaci. Sauny Dyntar vypracují cenovou nabídku včetně zaměření zdarma. Jakmile podepíšete smlouvu, dodají vám vybraný model do osmi týdnů. Spolehněte se na expresní záruční i pozáruční servis, přičemž záruka se poskytuje na sedm let, u některých součástí trvá dokonce doživotně.

Venkovní sauny jako centrum pohodlí

Finská sauna vám je jistě hodně známá, protože jde o hodně používanou klasiku. Umožní vám intenzivně prohřát tělo, které následně ochladíte ve sprše, v kádi či jiné studené vodě. Venkovní sauna vám umožní pohodlný odpočinek, i když počasí nebude zrovna přívětivé. Díky venkovním saunovým kabinám zažijete neobyčejné saunování v přírodě. svým vzhlede dokonale zapadnou do okolního prostředí, stačí jen klást důraz na okolní zástavbu a vysázenou floru. Jde o samonosné druhy, kam lze umístit i klasické topidlo na dřevo. Vše si můžete přijít vyzkoušet, stačí navštívit showroomy, kde si zarezervujte termín návštěvy.