Designová podlaha, která nezruinuje váš rozpočet? Žádný problém!

laminátové podlahy

Vybrat hezkou a originální podlahu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet, nemusí být vůbec těžké. Stačí se držet rad zkušených profesionálů, kteří mají dokonalý přehled o tom, co je zrovna v kurzu. Ať už upřednostňujete podlahové krytiny z přírodních či umělých materiálů, rozhodně si vyberete.

Za málo peněz, hodně muziky

Mezi nejoblíbenější patří dozajista laminátové podlahy. Své výsadní postavení si vydobyly svou kvalitou, příjemným vzhledem, odolností, cenovou dostupností a jednoduchou a rychlou pokládkou. Lákají však také pestrou nabídkou barev a vzorů. Hitem 21. století se staly ty s dřevěným dekorem, které působí velmi moderně, ale přitom útulně. A hlavně dokonale imitují klasické dřevo, které vyžaduje náročnější péči a pravidelnou údržbu, musí se totiž brousit a lakovat. A co vás potěší nejvíce? Určitě cena – laminát je totiž k vaší peněžence mnohem šetrnější.

Moderna v líbivém designu

Moderní krytinou, která se rovněž těší velkému zájmu, je vinylová podlaha. K jejím největším přednostem patří odolnost, nenáročná údržba a líbivý design. Nabídka na trhu dokonale reflektuje požadavky zákazníků i aktuální módní vlny. „Letí“ hlavně imitace dřeva a kamene, populární jsou také dekory korku či dlaždic. Velké plus představuje také rychlá pokládka, díky níž můžete váš interiér proměnit doslova za pár hodin.

Blíž přírodě

Upřednostňujete-li přírodní materiály, pak rozhodně vsaďte na přírodní linoleum, tzv. marmoleum. Nejen, že hodně vydrží, ale skvěle se hodí do domácností, v nichž žijí alergici. Jedná se totiž o čistě ekologický a přírodní produkt, na kterém nedochází k množení bakterií ani mikroorganismů. Získá si vás rovněž svým specifickým vzhledem, překvapí totiž takovým designem, barvami a vzory, až nebudete věřit, že se opravdu jedná o přírodní materiál. Odstíny pastelové, zářivé, jemné i neutrální spolu s širokým spektrem dekorů se dají libovolně kombinovat a vytváří tak zcela jedinečné obrazce. Tak, vykouzlete si designový domov přesně podle vašeho gusta!

Sdílet článek