Co vše ovlivníte barvou prádla

Dámské spodní prádlo

Vybíráte si spodní prádlo podle barev, které už máte v šatníku nebo to spíš necháváte na momentální náladě? Věděli jste, že barvou spodního prádla dokážete ovlivnit psychický i fyzický stav? Vyzkoušejte jednotlivé barvy na konkrétní problémy a nechte si poradit, jak se dá pomocí psychologie barev léčit.

Bílá barva

Již staletí je bílá barva považována za barvu čistoty a nevinnosti. Dámské spodní prádlo v bílé barvě patří mezi klasiku, která je často vyhledávána. S bílou se snoubí také něha, porozumění a zklidnění. Sáhněte po této barvě prádla, pokud potřebujete ve svém životě jistoty.

Žlutá barva

Léčivé účinky má žlutá barva, která podporuje ženský cyklus a pomáhá při nepravidelné menstruaci. Pokud si pořídíte žluté bavlněné kalhotky je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. V této barvě se budete plní energie a podpoříte své sebevědomí.

Červená barva

Oblíbenou barvou, hlavně u pánských bavlněných trenýrek, je červená nebo rudá. Tato barva značí vášeň, smyslnost, ale také prudkou energii. Lidé, kteří mají problém s agresí by se jí měli vyhnout. Naopak se hodí pro tiché a stydlivé muže, kterým pomůže s otevřením se.

Zelená barva

V současné době existuje dámské i pánské spodní prádlo v mnoha barvách, mezi nimi i zelená a všechny její odstíny. Tato barva uklidňuje, odbourává stres a pomáhá v rozhodování. Vezměte si zelené spodní prádlo na sebe, když vás čeká náročná volba.

Modrá barva

Mezi oblíbené barvy oblečení i spodního prádla patří také modrá. U žen to může být modrá podprsenka na sport nebo třeba padnoucí kalhotky. U mužů například modré boxerky, ale mnohem častěji modré trenýrky. Klid do duše a pohodu v životě podpoří také spodní prádlo s geometrickými vzory.

Černá barva

U černého spodního prádla si dejte pozor, aby neblokovalo vaši energii. Pokud máte problémy s cyklem, volte jiné spodní prádlo. Pokud jste v pořádku a zdraví, černá barva vás ochrání před okolními vlivy. Vzpomeňte si například na mistry bojových umění, kteří nejčastěji nosí černý pásek nebo celé černé kimono.

Sdílet článek