Co byste měli vědět o pražském Vackově a aktuálně vznikajícím bytovém projektu

Znáte dobře pražský Žižkov? Pokud víte, kde se nachází ulice Na Vackově, možná také víte o právě vznikajícím bytovém projektu Byty na Vackově. Kde přesně se budou nové byty nacházet a proč je pražský Vackov ideálním místem k životu?

Oblast pražského Vackova, aneb poznejte Horní Žižkov

Pražský Vackov je oblast, která se rozkládá severovýchodně od bývalého nákladového nádraží ve východní části Žižkova. Právě díky svému umístění na severovýchodní části se Vackovu říká Horní Žižkov. Tato dříve nenápadná čtvrť se pomalu ale jistě mění v nové moderní městské centrum. Tomu také napomáhá aktuálně vznikající projekt Byty Na Vackově v Praze.

Detaily projektu Byty Na Vackově

Projekt Byty na Vackově se nyní nachází v rané fázi stavby. Navazuje na již zrealizovaný projekt, který se nachází v těsné blízkosti podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Kromě bytů všech velikostí, je součástí projektu i několik nebytových prostor. Ty poskytnou prostor pro služby a obchody a obyvatelům se díky tomu zpříjemní tak již pohodlný život v moderních domovech.

Pohodlný život ve velkoměstě

Kolaudace proběhne v roce 2024 a následně budou byty připraveny k nastěhování. Podniky na pražském Žižkově tak získají nové stálé zákazníky. Nedaleko bytových domů se totiž nachází veškeré výdobytky života ve velkoměstě. Obyvatelé bytů budou mít na dosah divadla, kina, restaurace, kavárny i sportovní areály, ale samozřejmě i školky a školy. Pokud se chcete dozvědět více informací, můžete si prohlédnout stránky projektu.
Nepodceňujte oblast pražského Vackova. Brzy z ní bude exkluzivní městská čtvrť, ve které se bude s obtížemi hledat volné bydlení. Pokud toužíte po bydlení v ruchu velkoměsta, nepropásněte svou jedinečnou šanci a pořiďte si nové bydlení.