Čím obdarovat ženu?

dárky pro ženu

Svátky, narozeniny, Vánoce. Během roku je několik příležitostí, kdy se obdarováváme nejrůznějšími dary. Ale kde máme pořád brát nápady na dárky? Říká se, že obdarovat muže zase tak těžké není. Muži většinou ocení vše od ponožek přes žertovné předměty až po lístky na oblíbený zápas. U ženy však může být výběr daru oříšek. Musíte si dát pozor, aby ji dárek neurazil a zároveň se musíte strefit do jejího vkusu, což ne vždy bývá úplně snadné.

Ať už chcete obdarovat svou přítelkyni, kamarádku, manželku, sestru nebo třeba maminku, chce to vymyslet něco speciálního. Žena nejvíce ocení dar, který dává jasně najevo váš zájem o ni a to, že když naposledy říkala, co by si nejvíce přála, že jste poslouchal. Jenže co když vám to říkala zrovna u napínavého fotbalového utkání a vy momentálně nemáte tušení, o co se to vlastně jednalo? Nezoufejte. Pořád existují dárky pro ženu, které potěší vždy a jejichž koupí nikdy nešlápnete vedle.

Při výběru dárku musíte určitě zohlednit věk ženy, kterou chcete obdarovat, dále její životní styl a v neposlední řadě musíte zvážit, zda má smysl pro humor tak velký, aby třeba ocenila nějaký z žertovných předmětů. Dárků, jejichž koupí nic nezkazíte, je sice spousta, ale co ocení jedna, nemusí se hodit pro druhou. Čokoláda by se mohla jevit jako vhodný dárek. Pokud ji ale věnujete ženě, která se již půl roku marně snaží zhubnout, asi ji úplně nepotěšíte. Nezapomeňte, že úplným tabu jsou dárky týkající se hubnutí, tedy permanentky do fitness, dietní kuchařky atd. Tyto dary nekupujte, pokud si nechcete způsobit zbytečné nepříjemnosti. Jistotou, kterou si získáte každou ženu, jsou šperky. Pokud chcete vyzkoušet něco neobvyklého, sáhněte třeba po sadě lávových kamenů. Ty jsou určeny k masážím a relaxaci, po kterých touží nejedna žena. A pokud jste opravdu v koncích, pamatujte, že nikdy nic nezkazíte láhví dobrého vína. Tak teď už jen nezapomenout na narozeniny nebo na výročí a máte vyhráno.

Sdílet článek