Chytré vybavení stále po ruce

Fit náramky

Moderní doba nám dopřává mnoho vymožeností, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát. Také si stále říkáte, jak je možné, že dnes můžete ovládat vysavač na dálku, dům stiskem jediného tlačítka nebo máte i další možnosti, jak pečovat o své zdraví a mít dokonalý přehled nejen o tělesných funkcích, ale též kalendáři a schůzkách, popřípadě zprávách a hovorech? Dneska už můžete telefon nechat klidně v kabelce či batohu, stačí nasadit ty správné hodinky.

Pro zdraví i práci

Smart hodinky nejsou jen moderní vychytávkou, slouží jako vkusný doplněk s ukazatelem času. Hodinky jsou zpravidla navrženy do sportovních křivek, najdou se i modely ideální do města či kanceláře k byznysovému oblečení. V každém ohledu jsou nejen dámské smart hodinky skvělým  pomocníkem pro sledování tepu, pohybu, kroků a dalších aktivit, denního plánu,  kalendáře či nepřijatých hovorů a doručených zpráv. A to je jen základní, slabý výčet toho, co všechno chytré hodinky umí. Dokáží vám poradit, kdy je čas se protáhnout, protože příliš dlouho sedíte, určí, v jaké nadmořské výšce se nacházíte a mnoho dalších užitečných funkcí. Dámské modely hodinek si najdou své příznivce také díky vkusnému designu a mnoha variantách provedení od samotného pásku přes ciferník a kombinace barev. Pánové zase budou nadšeni z přehledného menu a dostatečně velkého ciferníku s jednoduchým dotykovým ovládáním.

Kdo sportuje, ocení

Ten z vás, kdo se vrhl na pravidelné sportování bez ohledu na to, zda si chce splnit denně deset tisíc kroků, běhá, jezdí na kole, popřípadě trápí svaly v posilovně, bude nadšený z nabídky fitness náramků. Fit náramky jsou cenově dostupnější variantou hodinek, mají méně funkcí, ale někomu vyhovují jednoduše více. Zvláště, pokud hledáte parťáka pro sledování a zapisování pohybu. Tyto náramky i hodinky dotykové se dají snadno spárovat s chytrým telefonem, čímž se vám všechna data přenáší i do mobilu a šetří tak baterii i čas s vytahováním chytrého zařízení. Investujte do svého pohodlí a vyberte si ideální model hodinek či náramku za bezkonkurenční ceny online.