Chytré hodinky

Chytré hodinky

Chytré hodinky a jejich schopnosti hýbou světem. Klasické náramkové hodinky, které umí jenom měřit čas, už jsou jednoduše tabu a to od chvíle, kdy je lze nahradit chytrými hodinkami, které kromě času podávají spoustu dalších informací. S chytrými hodinkami budete mít neustále o všem přehled, protože nejenže jsou schopné se připojit na mobilní telefon a telefonovat a smskovat, ale také surfovat po internetu, takže vám neuniknou ani nejnovější emaily. Snadno si s nimi můžete pořídit fotografii nebo video toho, co vás zajímá a potom se na to podívat, či to ukázat někomu jinému. Chytré hodinky mají ale také organizační schopnosti, takže v nich najdete kalendář, diář, záznamník, poznámky a další užitečné aplikace. Rovněž s nimi můžete jít sportovat, a to aniž byste ztratili přehled, protože chytré hodinky jednoduše půjdou všude s vámi.

Sporttestery aneb jděte běhat

Speciální kategorií chytrých hodinek jsou tzv. sportovní hodinky neboli sporttestery, které vám budou nápomocné při vašem sportování. Je jedno, jestli jste zapálení běžci, jezdci na kole nebo turisté, sportovní hodinky vám o vašem výkonu podají kompetentní informace. Například mohou změřit, jakou rychlostí se pohybujete, jakou vzdálenost jste ušli, jak vysoko se nacházíte, kterým směrem máte pokračovat a to všechno za neustálého měření vašeho tepu.

Chytré hodinky zaměřené na sport si zakládají na tom, že umí perfektně vypočítat váš puls a to buď tak, že na speciálním místě na hodinkách podržíte prst nebo vás změří přes hrudní pás. V takovém případě jsou potom výsledky téměř tak přesné jako EKG v nemocnici. Sportovní hodinky vám mohou také pomoci zhubnout, protože při cvičení uvidíte, kolik kalorií, už jste spálili, takže budete mít přehled, jak na tom jste.

Sportovní hodinky jsou vhodné pro všechny druhy sportů, akorát mají různé funkce, proto si vybírejte takové, které mají pro „váš“ sport co nejvíce užitečných funkcí.

Sdílet článek