Chránit svá sluchátka Airpods můžete i kvalitním krytem

pouzdra na Airpods

Pokud chcete kvalitní elektroniku, máte dnes spoustu možností. Celá řada firem nabízí produkty, jež stojí za to, a přitom nejsou příliš drahé. A pak je tu Apple, který poskytuje ještě něco málo navíc, nicméně za ceny často i dvojnásobné než konkurence.

Takovéto chování si samozřejmě může dovolit, jelikož stejně jako automobilky typu Rolls Royce nebo Jaguar, tak i společnost Apple nenabízí pouze technologii, ale také styl a šarm, což mnoha produktům chybí. Dobrým příkladem za všechny jsou třeba bezdrátová sluchátka Airpods.

Absence kabelu přispívá k vyššímu komfortu

Bezdrátová sluchátka obecně jsou stále oblíbenější. Kabel vedoucí ze zařízení je docela nepraktický, a hlavně překáží. Když si chce člověk dosyta užít své oblíbené skladby, může být i takováto maličkost dosti podstatným rušivým elementem.

Jediným důvodem, proč se bezdrátová sluchátka neprosadila ve větší míře už v minulých letech, byla nekvalita zvuku. Kabelové verze vždy měly lepší zvuk než bezdrátová technologie.

Tento problém je již naštěstí odstraněn a v současnosti je možné užívat si tóny svých oblíbených skladem v perfektní kvalitě i bez nutnosti tolerovat otravný drát.

Sluchátka Airpods jsou pak ve svém odvětví brána za absolutní špičku. Jak by také ne, když jsou od Apple. Vzhledem k jejich malé velikosti a dokonale přizpůsobivému designu skvěle padnou snad do každého ucha. Poslouchat muziku tudíž můžete bez obav z toho, že by vám snad sluchátka vypadávala.

Který kryt si vybrat?

Díky svým výjimečným charakteristikám jde o docela drahý kus elektroniky, o který byste jistě neradi přišli. Proto byste si měli vybrat některý z kvalitních krytů pro Airpods. Ty skutečně dobré nemusí být vyloženě drahé, nicméně za pár korun se také sehnat nedají.

Obaly pro Airpods na odpovídající úrovni je možné koupit za několik stovek, ale pořídit se dají i verze za víc než tisícovku. Tento druh pouzder na Airpods je však příliš zbytečný luxus. Nemáte-li na rozhazování, klidně si vyberte něco levnějšího.