Chcete prodat dům? Já jsem prodával přes Century21!

Chcete-li prodat svou nemovitost, čeká na vás důležité rozhodnutí. Oslovit realitní kancelář, nebo zahájit prodej nemovitosti vlastními silami? Před stejnou otázku jsem byl i já sám postaven. Jelikož jsem pracovně vytížený člověk, vsadil jsem na jistotu – na realitní kancelář. A jakou kancelář jsem si vybral? A proč?

Realitní kancelář vyřídí všechny důležité záležitosti, které jsou s prodejem nemovitosti spjaty. Pokud bych se rozhodl prodat dům vlastními silami, sice ušetřím peníze, ale zato mě to zabere spoustu času. A kdo dnes ten čas má?

Realitní kancelář se postará o vypracování kupní smlouvy a znaleckého posudku. Dále zajistí notářské ověření podpisů a další nezbytné záležitosti. Na českém trhu existuje spousta realitních kanceláří, a proto pro mě nebylo lehké vybrat tu, přes kterou prodám svůj dům. Četl jsem různé recenze, zhlédl reference spousty kanceláří, ale nejvíce se mi zamlouvala Century21. Mám velmi dobré zkušenosti s Century21, o které se rád podělím.

Century21 – realitní kancelář s velkým R

V první řadě musím pochválit přístup realitního makléře, který si vzal můj dům na starosti. Jeho jednání bylo férové a profesionální. Realitní kancelář Century 21 připravila dům k focení a sama si exteriér i interiér domu nafotila. Tyto fotografie byly použity k prezentaci prodej nemovitosti na internetu.

Má-li někdo zájem o nákup nemovitosti, potom se o vše realitní makléř stará sám. Nemusím být u prohlídky domu, což mě v ničem neomezuje. Prohlídky si domlouvá realitní makléř se zájemcem o dům, aniž by se museli ohlížet na to, kdy budu či nebudu doma.

Realitní kancelář Century21 působí celosvětově, ale v rámci České republice si vybudovala síť poboček. V její kompetenci je zajištění právních služeb a finančních služeb. Doporučuji se obrátit na tohoto odborného poradce na realitním trhu, který vám vždy vyjde vstříc.

2 komentáře

  1. Poslední dobou projíždím dikusze, protože chci prodat byt v centru PB, a chci se vyhnout zbytečným zdlouhým procesům hledání, zkoušení a mrháním mého času, někdo nejaký typ? Nebo třeba zkušenosti s touhle realitkou?

Komentáře jsou uzavřeny.