Chcete mít doma špičkového hokejistu? Investujte do kvality!

brusle na hokej

O tom, že je lední hokej jedním z nejoblíbenějších týmových sportů, svědčí obrovský zájem nejen o vedené kurzy. Bruslit se učí děti od útlého věku, a koho baví bruslit, tomu stačí už jen vzít do ruky hokejku a zkoušet trefovat puk do správných míst. Řada světových hokejistů vyrostla stejně jako vaše děti na rybníku, ovšem chcete-li od svých dětí kromě výkonu také bezpečnou hru, investice do prémiové kvality vás nemine. Ostatně prestižní kanadská značka Bauer je špičkou ve svém oboru a nabízí kompletní vybavení pro hráče, brankáře i jiné sportovní aktivity.

Jaké hokejové vybavení vybrat?

Vybavení na hokej volte vždy podle preferencí malého hráče. Samotným základem jsou vysoce kvalitní a dobře padnoucí brusle na hokej, dále pak samozřejmě hokejky a chrániče na hokej, které vás jistí v momentech pádů, nežádoucího kontaktu s protihráčem a též při zasažení pukem. Do vybavení se dají počítat také suspenzory a další chrániče holení, loktů a ramen. Nezbytnou výbavou každého hráče, ať už začínajícího profesionála či milovníka ledního hokeje, musí být kvalitní helma s ochranným štítem. I přesto, že značkové vybavení na hokej není nejlevnější záležitostí, můžete si být jisti, že váš potomek bude hrát ve vysoce funkčním a bezpečném oblečení, které dlouho vydrží.

Pro pohodlí během hry i bezpečnost na ledě je nutné vybírat správné brusle. Před koupí si proto položte tři klíčové otázky. Pro jaký účel brusle na led kupujete? Je styl hry spíše dynamický na rychlost, časté otočky, brzdění, startování a rozjezdy a náhlé změny směru? Nebo jdete spíše cestou silového stylu jízdy s dlouhými odrazy a širokými oblouky, eventuálně kombinujete oba dva styly? Jakmile budete znát tuto odpověď, ještě se sami sebe zeptejte, jak dobře umí vaše dítě bruslit a jak často bruslí. Při online výběru bruslí pracujte především s tabulkou velikostí, aby zvolené brusle na led skvěle padly, na noze tvořily jasnou oporu a nohu dokonale obepínaly. Bauer nabízí modely bruslí s přirozenou, anatomickou konstrukcí, širokým objemem i řešením pro vysoký nárt. Vybere si opravdu každý! U oblečení je to podobné, dres, kalhoty a další hokejové vybavení nesmí nijak škrtit a omezovat v pohybu

Hra pod taktovkou mistrovské značky

Věděli jste například, že firma Bauer ve svých počátcích, kdy nosila ještě jméno Western Shoe Company, vyrobila vůbec první lední brusle s trvale přikovanými noži? Tato inovace se stala zásadní pro vnímání budoucího ledního hokeje a dnes ovlivňuje výkon na ledě. Značka Bauer ale stále pracuje na inovacích a vylepšuje své modely, popřípadě navrhuje jiné, nové a vysoce funkční brusle, oděvy i příslušenství. Neváhejte a nadělte své budoucí hokejové hvězdě skutečně exkluzivní vybavení a přesvědčte se, že se zvýší nejen výkon na ledě, ale též touha hrát hokej napořád.

Sdílet článek