Cena, iOS a AppStore – tři důvody, proč stojí za to uvažovat o koupi iPhonu

rozbitý displej

Pokukujete po novém telefonu a něco ve vás hlodá, že byste po letech věrnosti osvědčenému Androidu sáhli po operačním systému Applu? Máme pro vás minimálně tři důvody, proč si myslíme, že je to dobrý nápad.

Rychlá oprava a špičkový servis

Tím prvním důvodem je cena. Možná si teď ťukáte na čelo a nechápete, protože vše od Applu považujete za nadpozemsky drahé. Ano i ne. Netvrdíme, že jsou iPhony levné. To tedy nejsou. Mají ale, možná právě díky tomu, velkou výhodu. Jakmile totiž iPhone pořídíte a neztratíte nebo nerozbijete, získáte toho nejstabilnějšího partnera. Co se týká závad, jsou, na rozdíl od většiny Androidů, iPhony téměř nesmrtelné, říká odborník z AppleGuru, firmy pro servis iPhonů Praha. A pokud už se stane, dokáží pobočky pro servis iPhone, a stejně tak opravy Macbooku najít velmi rychle řešení. Pomohou s banalitou, kterou je výměna baterie iPhone nebo rozbitý displej, ale poradí si i s většími oříšky. Oprava a servis iPhone Praha přitom nejsou závratně drahé – protože váš mobil je po nich jako nový.

Abychom se ale vrátili k ceně. Vězte, že iPhony si ji drží velmi stabilně. Existuje celá řada uživatelů, kteří pravidelně investují do nových modelů, aby je po roce až dvou velmi výhodně prodali, částku doplnili a koupili si zbrusu nového fešáka ze stáje Applu.

Další důvody, proč říci iPhonu ano

Za velkou výhodu ze světa operačních systémů považujeme iOS. Díky němu mizí problémy s neustálým nabíjením a závratně rychlým vybíjením telefonu, ale i s přeplněnou paměťovou kartou, jež dokáže trápit velmi urputně a stále dokola. Znáte to – promažete, měsíc klid, karta plná, promažete… V tomto ohledu, a to nepřeháníme, považujeme iOS za malé zjevení. iOS zkrátka běží o život. Je plynulý, neseká se a zub času na něm nepoznáte. Jeho velkou výhodou jsou i pravidelné aktualizace, díky kterým jste neustále „in the topic“.

A třetí důvod? Prozradíme vám, proč máme rádi App Store. Dokáže si totiž velmi dobře ohlídat kvalitu aplikací, jež pouští k uživatelům. Díky tomu applovské apps běží zpravidla bezproblémově a plynule.