Budujte značku skrze své zaměstnance

pracovní oblečení

Stále častěji se otevírají pracovní pozice zaměřené přímo na budování značky firmy. Není divu, chceme se dostat do podvědomí nejen v běžném životě, ale musíme být vždy o krok před konkurencí a zaujmout něčím stylovým a originálním. Víte, jak jednoduše budovat brand? Zkuste oblečení – chytré a ekonomicky výhodné řešení, které je vidět!

Oblečení pro zaměstnance

Vaši zaměstnanci určitě ocení nové firemní oblečení a sjednocenou kulturu vystupování. Brno pracovní oblečení velkoobchod nabízí špičkové materiály a široký výběr velikostí, střihů i designů. Vsadit lze na potisk i trvanlivé výšivky. Pro pracovní oblečení – velkoobchod využívá formu sítotisku, digitálních potisků i nažehlování a dalších moderních a bezpečných řešení. Volba potisku je pouze na vás, tedy vy si vybíráte, zda se bude jednat o celoplošný potisk, popřípadě logo umístěné na viditelném místě trička, bundy, mikiny, eventuálně kšiltovky. Ať už se rozhodnete pro potisk, výšivku nebo máte specifické požadavky, obracejte se na zavedenou značku s letitou praxí na českém trhu. Již více než 15 let je tady pro vás brněnská společnost s vlastní vzorkovnou, kde si můžete osahat materiály, prohlédnout si typy potisků i jejich kvalitu a vybrat si na míru přesně to, co potřebujete. U výšivky je potřeba pracovat s velikostí, počtem kusů i složitostí samotné výšivky. Teprve poté je možné stanovit solidní cenu. Pro zákazníky bude zajisté příjemným bonusem separátní balení jednotlivých kusů oblečení s výšivkou do sáčků. Využít lze též přešití štítků dle vlastního designu.

Ideální reklamní předmět

Díky širokému spektru možností potisků a výšivek na oblečení, svršky i doplňky, máte vynikající reprezentační a reklamní zboží pro své zákazníky. Potiskněte pracovní oděvy pro své zaměstnance, využijte prostoru na sportovních taškách a bundách a nezapomeňte na úplný základ – trička pro běžné nošení a polokošile s lehce projmutým pasem do společnosti. Vaše logo i slogan zazáří!

Sdílet článek