Bezpečná ochrana sklepních prostor

bezpečnostní dveře

Sklep je místem, kam ukládáme sezónní zavařeniny od babičky, staré věci po dětech, ale také kola a drahé sportovní vybavení, které se nám do bytu jednoduše nevejde. Jenže stále více zlodějů se soustředí právě na sklepní prostory bytových jednotek, neboť právě v tady se soustředí malá pozornost zabezpečení. Už se nechcete setkat s vylomeným zámkem, ukradnutým novým kolem nebo rozbitými okny? Pak vsaďte na nové dveře, za nimiž stojí více než 30 zkušeností a inovace.

Speciální úprava do sklepa

Zabezpečení sklepa můžete udělat několika způsoby. První jsou kvalitní a odolné mříže, pokud máte ve sklepě okna. Byť do sklepa neumisťujete žádné hodnotné vybavení, zloděj jednoduše zkouší. Vy se ale můžete náležitě připravit a pořídit si vysoce kvalitní dveře do sklepa od předního výrobce nejkvalitnějších bezpečnostních dveří na českém trhu. Lze je instalovat do bytových jednotek i rodinných domů. Speciální povrchová úprava dveří spolu s originálním řešením na míru je jasným favoritem pro milovníky jistoty. Dveře do sklepa odpovídají 3. bezpečnostní třídě a lze je nechat s otevíráním dovnitř i ven. Neutrální pozinkovaný povrch nebo CPL lamino v šedém zpracování působí elegantním a nedobytným dojmem. Za nové bezpečnostní dveře přitom nemusíte zaplatit majlant!

Zeptejte se přímo odborníka

Jestliže zvažujete nákup nových dveří do sklepa, nechejte si zpracovat individuální nabídku na míru vašim potřebám. S tím vám pomůže zkušený tým techniků, jenž je k dispozici také pro bezplatné osobní konzultace v místě realizace. Tam vám také dveře do sklepa i bytu či rodinného domu nakonfigurují se všemi vašimi přáními.

Sdílet článek