Bez vody to nejde

Pracovní kázeň a morálku ovlivňuje celá řada faktorů. Pakliže vlastníte firmu a zaměstnáváte pracovníky, měli byste myslet na jejich pitný režim. Snadným a pro zaměstnance přínosným řešením je pořízení nápojových automatů a kávovarů. Nápojové automaty se hodí do dílen, kanceláří, ale také na chodby firemní budovy. Stačí zavítat na webovou stránku www.fontana.cz, kde zhlédnete produktové portfolio a vyberete ideální řešení.

Fontana.cz vás zbaví starostí

Jestliže svěříte dodávku nápojových automatů a kávovarů do rukou společnosti Fontana, jistě neprohloupíte. Tato firma se snaží vyhovět každému klientovi a nabídnout mu efektivní řešení. Navíc přináší spoustu výhod. Odpadnou vám veškeré starosti spojené s obstaráváním pitné vody. Budete mít jistotu kvality a funkčnosti, neboť instalaci provádí profesionálové v dané oblasti. Nejenže vám firma Fontana nainstalujekvalitní nápojové automaty, ale zároveň vám poskytne záruční a pozáruční servis.

V neposlední řadě vás nadchne, že nemusíte obstarávat barely s vodou. Pokud zvolíte kávovar na kapsle, nemusíte shánět ani kávové kapsle. Veškeré povinnosti na sebe převezme firma Fontana.

Podpořte pracovní schopnosti svých zaměstnanců

Nápojové automaty a kávovary na kapsle ocení každý zaměstnanec. Spousta lidí si den bez šálku dobré kávy nedovede ani představit. A pokud se najdou jedinci, kteří kávě neholdují, určitě si vyberou jiný nápoj z bohaté nabídky. O přestávkách si pracovník vychutná dobrý nápoj, a potom se plný energie a odpočatý pustí do práce. Nápojové automaty zkvalitní prostředí na pracovišti.

V letním období je žádoucí především kohoutková voda. Společnost Fontana přichází s moderním systémem KOHOUTKOVÁ Plus, který z kohoutkové vody odstraňuje chlor, nečistoty a další bakterie. Z dlouhodobého hlediska je pořízení tohoto systému levnější investice než neustálé nakupování balené vody.