Benefity pro zaměstnance od A do Z: Které jsou nejpopulárnější?

reklamní textil

Každý, kdo se hlásí na novou pozici, je většinou zvědavý, jaké benefity pro zaměstnance firma nabízí. Je to jedna z věcí, na kterou se zaměstnavatel potenciální zájemce o místo snaží nalákat. My jsme vám v tomto článku vypsali ty nejpopulárnější, které ocení nejen zaměstnanci, ale v některých směrech také sami zaměstnavatelé.

Sportem ke zdraví

Zdravý životní styl se stal v posledních letech velkým trendem. Zaměstnanci, kteří se ve volném čase věnují sportu, chodí do posilovny, bazénu nebo na jiná sportoviště, zaručeně ocení populární Multisport kartu. Ta umožňuje na vybraná sportoviště volný vstup. Navíc na tuto kartu mohou získat slevu i vaši blízcí, kteří by si ji chtěli pořídit také.

Multisport karta však není výhoda jen pro zaměstnance! Člověk, který žije zdravě a sportuje, podává i lepší výkony v práci. Takže jsou nakonec spokojeny obě strany.

Pohodlná reklama

Mnoho zaměstnavatelů nabízí benefity v podobě reklamního textilu. Dají svým zaměstnancům trička s potiskem loga firmy nebo jiný druh oblečení. Může se to zdát jako klišé, ale pracovníci je vždy ocení! Pokud je oblečení z kvalitního materiálu, zaručeně ho zaměstnanci obléknou jak do práce, tak i ve volném čase.

Občas tyto věci využijí a darují je lidem v blízkém okolí, a tak vlastně svému zaměstnavateli dělají reklamu zdarma a prezentují jméno jeho firmy mezi více lidmi. Jednoduše řečeno, ať už zaměstnavatel vybere triko s potiskem nebo mikinu, nikdy nešlápne vedle.

Hlavně trefit velikost a všichni budou spokojeni!

Učíme se celý život

Vzdělání, jedna z nejdůležitějších věcí v životě. Zaměstnavatel chce rozvíjet dovednosti svých zaměstnanců, proto rád zajistí kurz, který bude souviset s výkonem povolání. Někdo ho ocení a někdo zase ne, ale výsledek je oboustrannou výhodou. Kdo by se nechtěl naučit například cizí jazyk zdarma? Tento benefit začíná být čím dál větším trendem, protože vzdělání je teď IN!

Odreagování s uměním

Milovníci umění a kulturních akcí jistě ocení benefity v podobě lupenů do divadla nebo kina.

Pokud zaměstnavatel hledá benefit pro mladý a svěží kolektiv, zaručeně potěší lístkem na nějaký koncert nebo festival. Je důležité, aby si zaměstnanci občas odpočinuli a nabrali novou energii do práce, tak proč jim to nedopřát?

Výstava obrazů nebo opera, jistě se najde skupina lidí, která tyto akce pravidelně navštěvuje. Bude jen potřeba zjistit, kdo ze zaměstnanců do ní patří.

Staré dobré stravenky

Tento benefit je známý a běžný, stravenky se staly velmi populárními. Někteří lidé v dnešní době ocení raději peníze než tento příspěvek na jídlo, ale je to pořád výhodnější než “prázdné kapsy”. Záleží, zda se dají uplatnit v obchodech nebo restauracích, které zaměstnanci navštěvují.

Jaký benefit by potěšil vás? Výhod je mnoho, ale vždy záleží jen na zaměstnavateli, jak štědrý bude a zda se trefí do vašeho vkusu!

 

Sdílet článek