Benefity kolagenu

kolagen

Víte o tom, že každoročně od 25. roku života klesá kolagen v těle asi o jedno a půl procenta? Kolagen přitom není důležitým prvkem jenom pro krásu, nabízí mnoho zajímavých benefitů a pro mnoho žen je jasným favoritem pro podporu pružnosti pokožky. To ale není vše! Díky kolagenu podpoříte kosti a klouby, jejich sílu i pevnost. Pomocí kolagenu zlepšíte vitalitu vlasů, snížíte jejich lámavost a zabráníte vypadávání vlasů. Vaše pokožka obličeje pocítí méně vrásek, zjemníte existující vrásky a kromě elasticity a intenzivní hydratace jednoduše omládnete.

Svaly, mozek a nehty

Aby byl mozek silný, potřebuje glycin, neurotransmiter zapojený v motorických a senzorických drahách. I tento prvek obsahuje kolagen. Pomocí něho docílíte též zdravých a krásných nehtů. Uvidíte, že pravidelnou dávkou kolagenu docílíte lesklých, pevných a zdravě vyhlížejících nehtů. Navíc regenerujete a udržíte svalovou hmotu a celkově zpomalíte stárnutí, protože kolagenem nahradíte nezbytné bílkoviny. Koho trápí nestabilní spaní, může těžit i z další výhody – třeba kolagenu užitého před spaním, jenž prohlubuje spánek. Jak vidíte, důvodů, proč pravidelně užívat kolagen, si každý najde hned několik. Bez ohledu na váš věk či pohlaví, podepíše se pravidelná dávka kolagenu na vaší celkové pohodě, pokožce, vlasech, nehtech, spánku, mozkové činnosti, kostech a svalech.

Inspirace od Ecoblogu

Ecoblog se zaměřuje na testování ekologických a zero waste produktů, mezi nimiž zaručeně nechybí ani vysoce kvalitní mořský kolagen. Inca collagen recenze hodnotí všechny oblasti spojené s nákupem, užíváním i výsledky při správném užívání. Rozhodnete-li se pro tento funkční a velmi oblíbený kolagen, obdržíte s měsíčním balením též vzorek kolagenu pro zvířata. I pro ně je to nezbytný doplněk vhodný pro podporu svalstva, chrupavek a kostí. Majitelé čtyřnohých domácích miláčků pravidelnou dávkou kolagenu zlepší pohybové ústrojí psa, podpoří zdravou a lesklou srst u koček a kdo má koně, zajistí mu kolagenem zdravé klouby a kosti.

Podpora zdraví vhodným vitamínem

V balíčku Inca collagenu najdete kromě vzorku kolagenu pro zvířata i tobolky vitamínu C. Ten je nepostradatelný při tvorbě kolagenu v těle. Kolagen v sypké formě jednoduše nasypte do hrnku, kde ho stačí smíchat s pitnou vodou, džusem, mlékem nebo třeba kávou. Jednoduše podle svých preferencí. Kolagen z mořských ryb je naprosto bez jakýchkoliv přísad a chutí. Je vyroben sice z ryb, při konzumaci však žádnou pachuť či zápach nepocítíte. Vysoký obsah kolagenu je oproti jiným konkurenčním produktům fascinující. Liší se v širokém spektru využitelnosti pro sportovce, mladé ženy, starší ročníky i zvířata. Kdo chce kvalitu, sice si připlatí, nicméně bude dlouhodobě profitovat a udržovat svou pokožku i mozek v perfektní kondici.