Autobazar dodávek a užitkových vozů

užitkové vozy

Pokud se vaše zaměstnání neobjede bez užitkového nebo dodávkového vozu a potřebujete v současnosti koupit nový za dobrý peníz, nechejte se inspirovat nabídkou autobazarů specializovaných právě na větší vozy a dodávky. Proškolení pracovníci vám představí veškerý sortiment a informují vás o konkrétních typech vozů.

Dlouholetá praxe v oboru a spolupráce s firmami stejného zaměření jsou garancí skvělého servisu a poskytování kvalitních dopravních prostředků. Dodávkyužitkové vozy jsou ve výborném stavu a cestování s nimi je pohodlné a zcela bezpečné. Autobazar si zakládá na prodeji moderních a spolehlivých aut, která budou novému majiteli sloužit co nejdéle.

Moderní vozidla s kvalitními vlastnostmi

Na výběr jsou užitková vozidla s různým počtem dosavadních najetých kilometrů, liší se samozřejmě také hmotností a barevným provedením. Profesionálové vám odborně poradí v otázkách vlastností a parametrů konkrétního vozidla a představí nejlepší značky včetně kvality automobilů. K velmi žádaným dopravním prostředkům patří Mercedes Vito, který je spolehlivým partnerem na cestách. Zaručenou volbu představují vozy Citroen Jumpy nebo Fiat Ducato. Společnost se zaměřuje na kvalitní dodávky Ford Transit známé spolehlivým provozem již mnoho let. Výtečné jízdní vlastnosti a maximální spokojenost očekávejte též u vozu VW Transporter s prostorným interiérem a velmi dobrým výkonem.

Nadstandardní služby pro vaše spokojené cestování

Autobazar se kromě prodeje užitkových vozidel zabývá také jejich dočasným pronájmem. Navíc si můžete zakoupit či zapůjčit jakékoli příslušenství v podobě přívěsů, návěsů nebo tahače. Tuto službu ocení zejména drobní podnikatelé či živnostníci s občasnými zakázkami, pro něž potřebují nezbytné doplňky. Mohou ho pohodlně využívat a přitom zbytečně nekupovat nové. Nebuďte nešťastní, nenajdete-li v nabídce vámi hledaný model. Autobazar vyhledá vůz v zemích EU a v případě, že jej v dobrém stavu nalezne, zprostředkuje vám dovoz do České republiky. Jezděte bezpečně ve značkovém voze, za který navíc zaplatíte podstatně méně než za zbrusu nový automobil!

Sdílet článek