Auto na splátky je sázkou na jistotu

ojetina na splátky

Pořídit dnes auto může být docela oříšek. Ojetina na splátky šla rapidně nahoru, neboť pandemická situace se podepisuje i na výrobě nových vozidel, jichž je aktuálně nedostatek, a proto většina ze zájemců o vůz sahá po alternativě – ojetém vozidle. Díky špičkovým službám si můžete dopřát prověřená auta v bezvadném technickém stavu a bez stočeného tachometru. Na internetu seženete komplexní informace včetně aktuální nabídky aut. V popředí se drží osvědčená česká kvalita z mladoboleslavské automobilky Škoda, nicméně najdete i jiné, velmi žádané značky s prověřenou historií.

Nového vozu se jen tak nedočkáte

Sledujete-li aktuální dění v oblasti automobilového průmyslu, zajisté víte, že podniky trápí nedostatek čipů do aut. Kvůli toho se zpožďuje výroba a dodání nových aut. Jednou z možností, jak si pořídit auto na splátky, je obrátit se na specialisty, za nimiž stojí letitá praxe a zkušenosti s prodejem i leasingem aut. Operativní leasing je výhodný nejen pro firmy, těší se velké oblibě i u řidičů, kteří se nechtějí starat o technický stav, servis či výměnu pneumatik.

Vsadíte-li na ojeté auto na splátky, můžete si nechat poradit ohledně financování, aby pro vás bylo maximálně výhodné. Zavedená firma disponuje atraktivními servisními balíčky, s nimiž pokryjete náklady spojené s předepsanou údržbou vozu. Samozřejmostí je pak pojištění mimo financování, což oceníte v nepříznivých situacích. Firmy, které pak vlastní vozový park lze nechat spravovat a čerpat výhody.

Technické prověření a garance původu

Nejen ojetá Škoda na úvěr musí odpovídat vašim představám. Jakmile si vyberete barvu, technické parametry a stejně tak bezpečnostní prvky a další výbavu v interiéru, máte vyhráno. Dokonalý vůz za bezkonkurenční cenu musí splňovat též požadavky na perfektní technické prověření i garanci původu ojetiny, abyste, jak se říká, nekupovali zajíce v pytli.