Atraktivní místa v ČR, kam se vydat na road trip

vestavba do auta na spaní

Česko nabízí tolik zajímavých a překrásných míst, která doslova volají po objevení. Přejete si výlet, na který jen tak nezapomenete? Vydejte se na road trip s vestavbou do auta na spaní. Pravidla? Žádná! Itinerář? Volný! Znát budete pouze cíl své cesty, ostatní necháváte volně plynout. Tak kam to bude, vážení? 

Road trip po Česku

Konečně máte možnost někam vyrazit. Užít si cestu a nestresovat se ničím. Nic neřešíte, máte volný den a vyrazili jste na road trip. Máte dostatek dobrého jídla a hudby po ruce. Cíl cesty máte jasný, víc vás nezajímá. Zda tam budete za hodinu, nebo třeba až následující den, je úplně jedno. Tento výlet si užíváte, takže zastavujete tak často, jak se vám jen chce. Parádní výhled, nebo třeba zajímavost? Zastavit, objevit. Ale co ten cíl? 

Výš už to snad nejde

Přejete si skutečně pohodový zážitek? Vyjeďte se svým plechovým miláčkem na nějakou horu. Ještěd už znáte jako své boty? Co byste řekli nevšednímu zážitku, ze kterého uvidíte Kralický Sněžník i Tatry? O čem je řeč? Povolenku na vyjetí na Praděd seženete bez problému. Cesta nahoru je skutečný zážitek. Nahoře pak máte výhled jako z letadla a dostatek prostoru pro relax i pořádnou horskou túru. Nádhera, co říkáte? 

Cesta do historie

Na Moravě ještě na chvíli zůstaneme. Pokud se jen trochu zajímáte o historii, nadchnou vás dvě místa, která zvládnete navštívit za jediný den. Prvním z nich je muzeum Tatry v Kopřivnici. Uvidíte nablejskané bouráky z celé historie značky. A pokud si přejete vydate se v čase ještě mnohem dále, popojeďte do Rožnova pod Radhoštěm. Přivítá vás Valašské muzeum v přírodě. Poznáte styl života lidí ještě před vynálezem elektřiny. 

Za sluncem a pohodou

Kam jinam se vydat na road trip než do míst, kde to pohodou přímo čiší? Mezi vinohrady můžete přemýšlet o tom, jaká odrůda nás nejvíce vystihuje. Udělejte si piknik na louce. A až se dosyta vyřádíte v přírodě, navštivte Lednicko-Valtický areál. Tam si svého plechového miláčka pohodlně zaparkujte a projděte se po okolí.

Hurá na road trip!