AliExpress ještě výhodněji s tipli.cz!

tipli.cz

Také jste propadli výhodným nákupům na oblíbeném AliExpressu? Líbí se vám stylová móda, široký výběr doplňků, obuvi a vůbec všeho, co si dokážete představit? Hledáte originální dárky pro své blízké za pár korun? Pokud ano, nyní máte možnost ušetřit ještě více! Stačí využít cashback! A nemusíte nakupovat pouze na známém čínském webu, moderní nákupy nabízí mnoho dalších známých webů, jedinečných značek a oblíbených stránek!

Jak to funguje?

Navštivte stránku tipli.cz, kde kromě odkazu na vyhledávaný portál s oblečením najdete další populární e-shopy a webové stránky nabízející skvělé nákupy a báječné ceny! Jakmile se zaregistrujete, okamžitě získáte vstupní bonus a další zajímavé odměny. A protože byste nákup stejně uskutečnili, proč si z něj nenechat část peněz vrátit zpět? Je to tak prosté! Stačí nakupovat a šetřit! Nejen na aliexpress.com najdete nejnovější trendy ze světa módy. Tipli vám nabízí cashback z oblasti služeb, domácnosti, elektroniky i zábavy nebo jídla. Ušetřit tak můžete u více než 200 obchodů, se kterými Tipli spolupracuje. Výběr je neuvěřitelný!

Díky této metodě můžete ušetřit až 40 %. U každého obchodu najdete procento z nákupu, které vám bude zpátky vráceno na účet. Chcete ušetřit ještě více? Pak doporučte Tipli svým přátelům a za každou jejich registraci a první nákup získejte další peníze na svůj účet. Není to složité počítání, čím více přátel začne využívat cashback s Tipli, tím více vy sami ušetříte a celkem si můžete přijít až na pět tisíc korun! Zní to hezky, že?

Jak získat odměnu?

Možná se ptáte, jak získáte ušetřené peníze a odměny na svůj účet. Proces je velmi jednoduchý, stačí zažádat o vyplacení nashromážděných peněz a během několika dnů se částka objeví na vašem bankovním účtu. Je to prosté, chytré a tak výhodné. Neváhejte, a začněte nakupovat chytře a pořiďte si skvělé věci ještě levněji. Nakupování online vás konečně bude bavit!

Sdílet článek