Albert – inspiruje recepty, dováží jídlo, a navíc zdarma

Váš oblíbený obchod Albert vám nabízí vždy něco navíc. Když si otevřete nejnovější leták, najdete v něm akční ceny na aktuálně nejžádanější potraviny a sortiment do domácnosti. Albertovy online magazíny jsou nabité sezónními tipy nejen na vaření a skladování potravin. Kromě pestré nabídky vám nabízí ještě jeden velmi atraktivní benefit – rozvoz potravin. Díky tomu nemusíte vůbec chodit do obchodu, mít za nejlepší ceny aktuální zboží a stejně tak ušetřit za dopravu. Jak se vám to líbí?

Pro každého něco

Albertova nabídka je skutečně rozmanitá a slibuje, že si pochutná doopravdy každý. Albert aktuální letáky nabízí zboží z vlastní pekárny, bio produkty, výborné maso od řezníka i ryby. Albert reaguje na aktuální potřeby zákazníků, pracuje s regionálními surovinami i sezónními potravinami. Kdo si rád počte, inspiruje se recepty a zkouší nové věci, pak ocení Albert magazín a jeho skvělý obsah plný tipů a rad.  Velkým plusem zůstává, že magazín je dostupný online, tudíž ho smíte kdykoliv prolistovat a otestovat nové recepty nejen z akčního sortimentu. Albert recepty jsou rozděleny na sladké, slané, vhodné pro přípravu oběda, rychlé večeře i vydatné snídaně a to včetně časové náročnosti a obtížnosti. Jakmile budete magazín sledovat online, najdete na webu též atraktivní soutěže a akce. Potraviny Albert mají řadu vlastních osvědčených značek ve vysoké kvalitě. Nabízí to nejlepší z přírody a nezapomíná ani na kvalitní život hospodářských zvířat či ohleduplný sběr plodin.

Praktické nákupy z pohodlí domova

Zjistili jste, že vám doma něco schází? Potřebujete udělat velký nákup? V každém případě si pro vás Albert připravil rozvoz a online nákup potravin. Vše najdete na webové stránce, kde si můžete založit účet, sledovat své nákupy a nákupní seznamy. Najdete tam i nedávno nakoupené a každou středu se můžete těšit na novou akční nabídku. Všechny dostupné potraviny jsou rozděleny do přehledných kategoriích a můžete si být jisti, že vám nákup bude přivezen čerstvý a za výborné ceny.