6 tipů pro maximální čistotu a eleganci v koupelně

Koupelna je důležitou součástí každé domácnosti. Musí nabízet dostatek místa, mít komfortní a účelné vybavení a současně lahodit oku po estetické stránce. Nevíte si se zařízením koupelny rady? Máte rádi chytrá řešení? Našich 6 tipů se vám bude líbit!

Detaily rozhodují

Celkový příjemný vzhled koupelny dotvoří jedině chytře zvolené funkční doplňky.

1. Základem je kvalitní osvětlení. Dobré světlo – nejlépe bodové – musí být umístěno v blízkosti zrcadla. Důležitá je bezpečnost v koupelně. Nikdy nedávejte světelné zdroje ani zapnuté přístroje blízko k vodě.

2. Mezi funkční a estetické prvky patří háčky, na které si pověsíte ručníky či například houbu na mytí. Do koupelny jsou ideální volbou nerezové háčky, které nepodléhají vlhkosti.

3. Pokud se zaměříme na jednu z dominant koupelny – na umyvadlo – na něm nesmí chybět kalíšek na kartáčky. Pokud si kartáčky na zuby ukládáte přímo na umyvadlo nebo do skříňky, riskujete, že na něm budou ulpívat nečistoty.

4. Dalším nezbytným doplňkem umyvadla je určitě dávkovač tekutého mýdla. Proč nesmí ani u vás chybět? Používání dávkovače tekutého mýdla je z hlediska hygieny mnohem efektivnější než u klasického mýdla. Na klasickém mýdle, které odložíte na okraj umyvadla, se mohou usazovat nečistoty a mýdlo současně vytvoří na umyvadle nevzhledné skvrny. K mání jsou dávkovače mýdla, které postavíte na umyvadlo, druhým typem jsou dávkovače mýdla, které se přidělávají na zeď.

5. Nemusíte mít nové obklady, ani perfektně poskládané komínky s ručníky. Nejdůležitější je mít koupelnu perfektně čistou. Že používáte různé čistící prostředky a stále to není ono? Zapomeňte na ně. Pokud chcete mít koupelnu perfektně čistou, vsaďte na nanotechnologii. Existují dokonce i přípravky speciálně určené pro koupelny.

6. Nakupujte chytře. Dávkovače na tekuté mýdlo, háčky, ručníky a další praktické doplňky koupíte za výhodné ceny na Uklizenoshop.cz. mají zde také nano čistící prostředky. E-shop nabízí špičkové zboží za rozumné ceny. Přesvědčte se sami a nakupte třeba ještě dnes. Zboží mají skladem, posílají ho nejpozději do dvou pracovních dnů.

Sdílet článek