5 ochranných prvků pro mobilní telefon

ochranné sklo

Mobilní telefon je v dnešní době nejen praktickým pomocníkem, ale také drahou moderní vychytávkou. Pokud chcete, aby vám mobil vydržel nebo abyste předešli jeho poničení, pořiďte si ochranné prvky, díky kterým bude váš telefon odolnější vůči případnému nešetrnému zacházení a výrazně se zvýší jeho životnost.

1) Ochranné sklo

Pro bezpečné používání mobilního telefonu byste měli chránit hlavně displej. Chytré telefony mohou být větší, tenčí a také náchylnější k pádům. Ve velkém množství případů vám takový telefon spadne jednou a o tvrdou zem se rozbije displej.

Pořiďte si ochranné sklo, které zamezí nejen poškrábání displeje, ale také jeho prasknutí a zničení. Zároveň si dávejte pozor na to, jak s telefonem zacházíte a kam jej dáváte. Nenoste ho v kapse a raději si pořiďte ještě ochranný obal nebo pouzdro.

2) Kryt na mobilní telefon

Vybrat si můžete také kryt na mobilní telefon, který je nejen ochranným prvkem, ale také slouží jako designový prvek. Na trhu je široká nabídka krytů na mobil, od oblíbených barev a vzorů, až přes potisky a dokonce i vlastní fotografie. Vyberte si takový kryt, který bude originální, bude pro vás příjemným zpestřením a zároveň bude mít i ochranné vlastnosti.

3) Stojan do auta nebo na stůl

Abyste nemuseli hlídat mobilní telefon na palubní desce, tak si pořiďte stojan do auta. Jedná se o speciální držák, který slouží také při využívání navigace v telefonu, handsfree telefonování nebo poslech hudby z mobilního telefonu. Držák nebo stojan si můžete pořídit i na stůl. Často jsou k vidění i stojany, které v sobě mají zabudované nabíjení mobilního telefonu.

4) Pouzdro do kabelky

Určitě se vám také stává, že mobil jen tak hodíte do kabelky, a poté ho nemůžete najít. Pořiďte si pouzdro na mobil, uvidíte, že telefon najdete rychleji. Navíc bude v kabelce chráněn v pouzdře proti poškrábání, proti odírání a také se vám nestane, že byste nechtěně někomu z kabelky zavolali. Vyberte si pouzdro, které padne přesně na váš typ a značku telefonu.

5) Pop socket

Skvělou trendy vychytávkou je pop socket. Jedná se o designový držák mobilního telefonu, který slouží k tomu, aby se vám telefon lépe držel, abyste jej mohli lépe položit, případně opřít. Vybrat si můžete opět z několika vzorů, barev a potisků. Nejlepší příslušenství k mobilnímu telefonu je takové, které plní funkční a praktický účel a také skvěle vypadá.

Sdílet článek