5 chyb při nákupu spodního prádla

spodní prádlo

Přemýšleli jste někdy nad výběrem spodního prádla nebo nakupujete v „nerozvážném“ stylu a výhradě spontánně podle momentální nálady? Víte, jaký dopad na zdraví má špatně zvolené spodní prádlo?

Vhodné prádlo pod těsné oděvy

Nenoste krajkové spodní prádlo pod těsné kalhoty nebo tenké roláky světlé barvy. To pak vytváří určitou drsnost na tkanině, a lidé si tak mohou všimnout, jaký druh podprsenky na sobě máte. Nerovný povrch vašeho oblečení může pokazit estetiku vašeho celkového vzhledu. Místo toho si vyberte hladké bezešvé podprsenky. Další skvělou možností je nosit bezešvou konturovou podprsenku.

Špatná velikost

Některé ženy opravdu chtějí vypadat jako ty dívky na obálkách časopisů. Ve snaze o dokonalý vzhled si kupují spodní prádlo menší velikosti. Pamatujte si, že tento přístup je špatný a škodí vašemu tělu. Jestliže máte menší velikost prádla, dochází k narušení průtoku krve.

Větší prsa

Některé dívky věří, že podprsenka menší velikosti může vytvořit efekt větších prsou. Dámy, měly byste však vědět, že ani větší ani menší podprsenka nikdy nevytvoří dokonalý efekt. Malá velikost podprsenky může způsobit bolesti zad nebo narušit průtok krve. Na výběru si dávejte záležet, ramínka nesmí klouzat a košíčky nesmí na prsa tlačit. Pokud chcete, aby vaše prsa vypadala větší, použijte push-up podprsenky, které mají speciální vrstvu polstrování.

Hladké prádlo pod světlé oděvy

Nosit černou podprsenku pod bílou halenku bylo možná kdysi dávno trendy, ale dnes na tento zvyk zapomeňte. Spodní prádlo pod světlé oděvy by mělo být tělové barvy a maximálně hladké – trefou do černého je bezešvé bambusové spodní prádlo.

Podprsenka i doma

Říká se, že jakmile se dostanete domů, měli byste si sundat podprsenku a dopřát prsům odpočinek. To však platí pouze pro osoby s menší velikostí prsou. Ve všech ostatních případech, pokud doma nenosíte podprsenku, se mohou vaše prsní vazy natáhnout. Nejlepší volbou pro domácí spodní prádlo je podprsenka sportovního střihu. Ta umožňuje vaší pokožce dýchat, drží vaše prsa, a dopřává žádané pohodlí.

Sdílet článek