3D tisk na zakázku

3d tisk brno

Také jste očarováni možností moderního 3D tisku, jenž bourá dosavadní limity v tisku? Pak si nechte vytisknout požadovaný model na zakázku. V České republice naleznete aktuálně několik významných firem zaměřujících se právě na tento typ tisku, nicméně pokud se rozhodnete pro Brno, máte skvělou příležitost získat parádní výsledek za dostupnou cenu, a navíc s možností osobního vyzvednutí ve Zlíně. Než si ale půjdete pro svůj vysněný 3D tisk, musíte zajistit všechny potřebné kroky k úspěšné realizaci vaší zakázky.

Model jako základ

3D tisk Brno vyžaduje před samotným 3D tiskem 3D model. Ten lze zaslat e-mailem, popřípadě osobně přinést, pokud k němu máte doplňující informace. 3D model zasílejte vždy v požadovaném formátu, jinak nedojde k jeho nahrání. Dostupné formáty jsou STL, OBJ nebo AMF. Jestliže k dispozici 3D model nemáte, nabízí vám Brno 3D tisk ještě možnost zaslat technický výkres, jenž se následně překreslí do 3D podoby. Že nemáte ani 3D model? Pak si sjednejte osobní schůzku, telefonický kontakt či e-mailem vyličte představu o výrobku. Jakmile má firma podklady pro tisk, nasimuluje tisk tak, abyste měli přesnou podobu a zároveň se dozvěděli odpovídající cenu. Na základě odeslané nabídky a vzájemného odsouhlasení parametrů může začít samotný tisk. I když to vypadá, že k 3D tisku vede dlouhá cesta, nezoufejte. S výsledné práce 3D tiskárny budete zaručeně unešení!

Využití 3D tisku napříč odvětvími

3D tiskárny jsou populární v mnoha průmyslových odvětvích a využijete pro miniaturní součástky i nadrozměrné výrobky. Pro tisk se nejčastěji využívají materiály se specifickými vlastnostmi. Poraďte se se zkušeným týmem, jaký materiál je nejvhodnější právě pro vaši zakázku. Důležitá je samozřejmě cena, druh materiálu i požadovaná přesnost či mechanické vlastnosti. Podle ceníku se tisk provádí již od 70 korun za hodinu. Vaše hotová zakázka vám bude odeslána přes ověřeného dopravce v rámci území České a Slovenské republiky.

Sdílet článek