3 tipy na skvělé a rychlé pohoštění pro hosty

Některé návštěvy vás zastihnou zcela nepřipravené. V takových chvílích je důležité umět si rychle poradit! Dnes vám přinášíme 3 tipy na to, jak pro nečekané návštěvy rychle připravit dokonalé pohoštění za pár vteřin!

Domácí zmrzlina

Kdo by nemiloval zmrzlinu! I vy si ji doma můžete připravit během pár minut! Stačí si nachystat 1 smetanu ke šlehání, vaše oblíbené ovoce (doporučujeme banán nebo lesní ovoce) a kostky ledu. To vše dáte do mixéru a rozmixujete. Abyste mohli zmrzlinu vyrobit, potřebujete k tomu kvalitní mixér. Do vaší kuchyně vám pro každodenní použití můžeme doporučit vysokootáčkový kuchyňský mixer Orava RM-1500 W, který má výkonný 1500 W motor. Díky silnému motoru a 6-ti čepelovému nerezovému noži si dokáže poradit i s tak tvrdými surovinami, jako jsou kostky ledu. Mixér Orava RM-1500 W můžete využít nejen pro přípravu zmrzliny, ale i pro koktejly, šťávy, smoothie, polévky nebo ovocné dezerty. Kuchyňský mixer Orava RM-1500 W má v balení mixovací nádobu z bezpečnostního tvrzeného, hygienicky nezávadného plastu s objemem 2 litry. Mixér se velmi snadno čistí – všechny demontovatelné díly se dají mýt v myčce na nádobí.

Společné grilování

Pokud máte na návštěvu více času, můžete jako pohoštění připravit společné grilování. I za nepříznivého počasí se dá skvěle grilovat! Využít k tomu můžete stolní elektrický gril Orava EG-1300, který vám nabízí dvojitou nepřilnavou grilovací desku, pevné skleněné víko, díky kterému nebude maso ani zelenina prskat na stůl, a tepelně izolované víko, o které se nespálíte. Gril Orava EG-1300 má v balení přiložený i tácek na odkapávání šťávy. Aby se vám maso dobře propeklo, můžete využít regulátor teploty, umístěný na grilu.

Sladké sandwiche

Mlsá vaše návštěva ráda? Pak jim určitě musíte udělat banánové sandwiche s nutellou. Stačí mít po ruce listové těsto, banány a nutellu. Recept je velmi jednoduchý a pro mnohé netradiční. Listové těsto si rozválejte na čtverce tak, aby se vám vešly do toastru na klasické toasty. Jeden čtverec těsta položte do toastru, na něj nakrájejte kolečka banánů a zakápněte libovolným množstvím nutelly. Přiklopte druhým plátem těsta a pečte asi 10 minut. Za chvíli z toastru můžete servírovat na talíř krásně křupavé sandwiche s nutellou, které si rychle všichni zamilují. K přípravě sandwichů potřebujete i kvalitní toaster, díky kterému se nebude těsto přilepovat a připékat. Skvělý je například sandwich toaster Orava ST-105 A, který má nepřilnavý povrch a 2 čtvercové plochy na toasty. Toaster můžete využít na slané i sladké toasty, vyzkoušejte nekonečné množství variací! Sandwich toaster Orava ST-105 A má automatickou regulaci teploty, tepelně izolované držadlo a velmi snadno se čistí.

Sdílet článek