3 rady, jak vybrat nejlepší diář

diář A5

Každý z nás má denně k dispozici 24 hodin. Jak s nimi naložíme, tak záleží pouze na nás a z velké části i na schopnosti plánovat. Se zvýšením produktivity a efektivity, díky kterým dokážeme zvládnout více věcí za den, pomůže správně zvolený diář. V článku najdete praktické rady, podle čeho vybírat ten nejlepší diář.

Plánování na každý den nebo na týden

Čím více povinností, tím složitější je plánování. Pokud do každého pracovního dne potřebujete nacpat velké množství úkolů a plánujete doslova na hodiny, potom zvolte denní diář, který nabízí dostatek prostoru pro zapsání všeho důležitého. Jednodušší plánování či méně povinností hravě zvládne týdenní diář, kde máte výhodu, že jasně vidíte na jedné dvoustránce, co všechno vás čeká bez nutnosti většího listování a procházení několika dnů.

Vhodná velikost diáře

Druhým parametrem pro výběr je velikost diáře. Někdo nedá dopustit na skladný malý diář A6. Ten se pohodlně vejde do tašky, kabelky a na pracovním stole zabere jen minimum místa. V některých případech je však lepší více prostoru pro zapisování, což nabídne právě diář A5. I ten má stále relativně skladné rozměry. Občas se vyplatí kombinace obou variant, kdy větší diář slouží pro pečlivější rozepsání jednotlivých úkolů a menší nosíte stále při sobě například s poznamenanými schůzkami a důležitými termíny.

Desing, který si zamilujete

Plánování do papírového diáře má své kouzlo. Když si zvolíte krásné desky, kvalitní provedení a odpovídající uspořádání jednotlivých stránek, značně si zpříjemníte každý den. Diáře od českého výrobce Helma jsou sázkou na jistotu, kdy máte na výběr z širokého množství barevných variant. Aktuálně je navíc pro firmy připravena slevová akce ve výši minimálně 20 %. Ostatní zákazníky zase potěší poštovné zdarma při objednávce již nad 365 korun.