Když jsem kupoval automobil Volkswagen

Volkswagen je jednou z nejžádanějších značek ve světě automobilů. Němci již před dávnou dobou ujistili svět, že jejich vozidla splní očekávání i náročných řidičů. Dlouholetá tradice produkce a maximální koncentrace na každý detail mají na svědomí, že i dnes se jedná o jedny z nejpopulárnějších vozů na silnicích.

Spousta lidí se alespoň jednou za život dostane do situace, kdy musí vybrat vhodný dopravní prostředek, který bude sloužit k přepravě do práce, za zábavou, na výlety s rodinou a podobně. I já jsem dospěl do momentu, kdy jsem si musel z nepřeberného množství automobilů vybrat. Jelikož jsem automobilovým nadšencem, na trhu se vyznám velmi dobře. Hledal jsem kompromis mezi cenou a kvalitou, a proto jsem se rozhodl pro německou automobilku Volkswagen.

Volkswagen Passat byl jasnou volbou

Sháněl jsem elegantní vozidlo, které by mě perfektně reprezentovalo na obchodních schůzkách, ale zároveň bezpečně odvezlo mou rodinu na výlet. Jelikož auto využívám pro každodenní jízdu, vyžadoval jsem i optimální spotřebu paliva. Mým technickým i designovým požadavkům vyhovoval Volkswagen Passat.

Byl jsem postaven před rozhodnutí, zda koupit ojetý či nový vůz. Nejprve jsem však vyhledal společnost, která se na prodej Volkswagen specializuje. Důvěru jsem vložil do instituce Amond, kterou mi doporučil můj dobrý přítel. Amond (web najdete na www.amond.cz) se zaměřuje na prodej nových i ojetých vozidel Volkswagen a zajišťuje také kompletní servis.

Nahlédl jsem do pestré nabídky vozů a byl jsem potěšen, že si mohu vybrat model Volkswagen Passat z několika variant. Jasnou volbou byl pětidvéřový Volkswagen Passat v dieselu a jsem nadmíru spokojen. Po celou dobu se o mě staral profesionální personál, který mi podával informace o možnostech, jaké vozidlo nabízí, a o službách, které nabízí servis Volkswagen. Jelikož jsem neměl dostatek peněz v hotovosti, využil jsem výhodného leasingu. Mám s firmou Amond velmi dobré zkušenosti, a proto bych tohoto prodejce doporučil.

Sdílet článek